Vaše recenzie

mojej práce

 

„Na koučing chodím už niečo vyše roka. Som typ človeka, ktorý chce mať všetko pod kontrolou a moje pracovné vyťaženie je vysoko náročné. Pracujem v IT oblasti zdravotníctva a obdobie COVIDu prinieslo vysoký dopyt po IT riešeniach a pre mňa to znamenalo náročnú hektiku v práci. Neustále nové úlohy, termíny, včera bolo neskoro a obmedzenia možností z titulu epidémie nepridávali mi na pohode, práve naopak. Nehovoriac o 20 rokoch kolotoča v IT, ktorý som mal pred COVIDom prežitý. Ale pokiaľ prácu máte ako hobby, tak odolávate, zvládate to aj za cenu vypätia, kumulujúceho sa stresu, priberania. A aj za cenu, že sa vám zhoršujú parametre zdravia, rastie Vám tlak, cholesterol a výsledky z preventívky vám nastavujú zrkadlo.

Ale prišiel ten deň, keď som si začal klásť otázky, či je toto správny prístup, či to takto vydržím a dokedy a či to takto vôbec chcem. Začal som čítať na internete rôzne články, motivačné teórie, počúvať podcasty, kúpil som si knihy a po čase som bol zahltený možnosťami, teóriami a vedomosťami. Skúsil som ich aplikovať, ale po viacerých pokusoch som dospel k názoru, že neviem opustiť stereotyp. Moje návyky mali silné korene a nevedel som, ako vykonať zmenu. Zmenu, ktorá by bola reálnou a kde by som sa tešil z výsledkov.

Rozhodol som sa vyskúšať koučing. Pred tým než som začal sedenia s Tatianou Reindlovou vo For Life studio, mám za sebou 2 neúspešné pokusy s inými koučami, kde sedenia neviedli k zmene. Či už z mojej strany alebo zo strany prístupu kouča, ale neodradilo ma to a hľadal som ďalej.

Uvedomil som si, že aj koučing nemôže robiť ktokoľvek a samokoučink sa možno niekomu podaril, ale budú to skôr raritné prípady.

Recenziu som sa rozhodol napísať až po niečo vyše roku pretože, u mňa „uvedomenie sa“, akou cestou som to vlastne prešiel, trvalo až takto dlho. Ciele, ktoré som si nastavoval na začiatku a ciele ktoré si nastavujem dnes, sa významne pretransformovali na novú cestu. Cestu, ktorú som videl predtým a ktorú vnímam dnes, je diametrálne odlišná a objavil som hodnoty a ciele, ktoré sa zdali byť bezvýznamné, ale dnes ma napĺňajú.

Ak bolo pre mňa dôležité na začiatku schudnúť, stihnúť viac úloh a nastaviť si režim dňa, aby som toho zvládol viac, tak dnes sú moje ciele hodnotovo nastavené na kvalitu nového života, kde váha, termíny a stres už nehrajú dôležitú rolu. Možno by som dokázal si nájsť cestu aj sám a pochopiť sa aj sám, ale neviem ako dlho by to trvalo.

Dnes mám zdravotné výsledky výborné a bez tabletiek. Cestu som našiel, aj sa mi ako sekundárny efekt sa váha upravila na ideálnu. V práci som sa naučil veci riešiť s kľudom, viem povedať nie, keď nestíham a postupné uvedomovanie sa mi dáva priestor a vzduch na ľahšie zvládanie stresu a umožňuje mi to objavovať iné krásy života. Vidím cestu a viem, že o rok sa posuniem ďalej, prejdem ďalšími zmenami a teším sa aj na objavovanie nových techník a možností posúvania sa vpred.

Prístup na sedeniach hodnotím ako vysoko profesionálny a techniky, ktoré používa kouč počas sedení mi umožňujú napredovať. Otázky, ktoré dostávam na sedeniach, citlivo dopĺňajú esencie tém a otvárajú tak priestor rozmýšľať novým spôsobom a hľadať nové prístupy k riešeniu problémov. Rozhodnutie a investíciu podstúpiť koučing hodnotím ako jedno z najlepších rozhodnutí za posledné roky.“

Marián Š.​

LEVICE


******************************************

„Pred pár rokmi som sa dostala do obdobia, keď som prestávala byť spokojná vo svojom živote. Dnes keď otvoríte internet, nájdete na trhu mnoho ciest a odborníkov, ktorí pomáhajú takéto situácie riešiť. Ja som sa rozhodla vyskúšať integratívny koučing u Táni Reindlovej.

Koučing je pre mňa výnimočný najmä tým, že je zameraný na Váš individuálny príbeh. Táňa mi nedávala rady ani odporúčania, nehovorila mi ako by som „správne“ mala žiť svoj život. Žiadne univerzálne poučky a frázy. Sedenia mi boli šité na mieru, o téme som rozhodovala sama. Svojimi nezaujatými otázkami len otvárala priestor pre moje odpovede, nechávala ma pochopiť veci po svojom, ale z inej perspektívy. Nájsť odpovede a možnosti riešení, ktoré som hľadala.

Jej rola v celom koučingovom procese bola pre mňa veľmi dôležitá. Aj zo svojej práce mám skúsenosť s rôznymi mentormi a seba rozvojovými metódami. Počas týchto stretnutí sa však vždy cítim len ako klient. A práve v tom je Táňa iná, pracuje s úprimným záujmom o vás. Zaujíma ju váš životný príbeh, chce skutočne pomôcť. Empaticky vás vedie vašou vlastnou cestou a čo je najdôležitejšie, učí vás, ako s podobnými situáciami pracovať v budúcnosti. Vie kedy má z vašej cesty odstúpiť, stále viac vás nechá spoliehať sa samých na seba. Stretnutia sa pomaly minimalizujú. Pre niekoho možno zlý business plán, pre zodpovedného kouča niečo celkom iné – splnené poslanie.“

Ďakujem za všetko Táni.​

Lucia V.

LEVICE

Tieto recenzie nájdete aj na mojom Facebook-u a Google Moja Firma


Z celeho srdca
by som sa Ti mila Tani chcela podakovat.
za Tvoju velku pomoc..
pri mojich bolavych tazkostiach
s chrbticou.
Tak isto aj za Tvoj uzasny pristup..
ludske a chapajuce srdce..
samozrejme aj profesionalitu ..
Ked som za Tebou prisla
bola som v dost tazkom stave ..
a nevedela spat..
Ked som spala na boku
krutila sa mi hlava..
ked na chrbte
tak aj pri kratkom lezani
ma nesmierne bolela
chrbtica medzi lopatkami..
a kedze som potom spavala uz len na bruchu..zacali mi casom velmi trpnut nohy..
Dr.-neurologicka mi na moje problemy odporucila SM system..
A naozaj stacilo par cviceni a Tvojich rad a ja viem naspat spavat v hocktorej polohe.
DAKUJEM TI NAOZAJ Z CELEHO SRDCA ZA OCHOTU
PRE MNA V TOMTO PRIPADE TO BOLO VIAC AKO PRVA POMOC.
Vdaka ze som sa zatial mohla vyhnut liekom..aj operacii.
Vdaka ze par nenarocnych ukonov staci aby prestali boleti..
a ak sa vyskytnu..
naucila si ma co mam robit..
nemusim nikoho vyhladavat..
ani cakat na nejaky volny termin..
riesenie aj vdaka Tebe mam
okamzite po ruke..
v pohodli domova.
Nech sa ti vo vsetkom dari..
aj v SM systeme aj v koučingu.
Si super a ja som velmi rada ze sme sa stretli.
👍👍👍❤️
Zuzana L.
*********************
Za pomoci SM systemu sa mi podarilo dostat sa z obrovskych bolesti a ciastocnej imobility. Vyskocena platnicka v maji, ledva som chodil. Teraz (oktober) som ako novy a bolesti ustali. Nadalej cvicim. Tatiana ma velmi dobry pristup, profi cvicitelka a velmi pozitivna energia. Dakujem a velmi odporucam!
Peter B.
*********************

Píšem za manžela, ktorý vďaka cvičeniu vo 4 life studio predišiel ďalšiemu seknutiu v oblasti krížov. Celkovo sa cíti oveľa lepšie, miznú mu bolesti chrbtice, má ju viac spevnenú a pochvaľuje si profesionálny prístup pani cvičiteľky. Ďakujeme veľmi pekne!

Mirka K.

*********************

Dlhy cas som trpela bolestami krcnej chrbtice, ktoré vystrelovali do ramena a ruky. Bolest hlavy bola pre mna uz ako sucast dna. Postupne sa vsak vdaka cviceniu tieto bolesti zacali zmensovat. Konecne po dlhom case mam bezbolestny a pokojny spanok. Pani Reindlova je naozaj skvela instruktorka, ktora profesionalne a zaroven ludsky vsetko vysvetli. Odporucam kazdemu kto ma podobne problemy.

Lenka M.

*********************

Som spokojná, oceňujem individuálny prístup.
Určite odporúčam!

Anita B.

*********************

Milá Tánička, chcem vám poďakovať.
Pretože nie som na Facebooku, píšem zo statusu svojho manžela. Som Anna Dávidová a rada by som sa podelila o svoju skúsenosť.
Bola som chorá, veľmi chorá a po niekoľkotýždňovej hospitalizácii som mala neustále bolesti chrbta, v katastrofálnom stave chrbtové svalstvo.
Zúfalo som hľadala pomoc. Kamarátka mi dala kontakt na cvičiteľku SM systému Tatianu Reindlovú. Tánička bola milá, starostlivá, trpezlivá a odhodlaná mi pomôcť. Po 10 týždňov som sa tešila na príjemnú, láskavú a vždy usmiatu mladú ženu, ktorá vytrvalo hľadala cviky, ktoré sú pre mňa vhodné.
A dnes je zo mňa iný človek, ktorý už netrpí bolesťami, vládze sa zhlboka nadýchnuť, chodiť po schodoch.
Každý deň cvičím a budem aj naďalej.
A vám, milá Tánička, veľmi, veľmi ďakujem za všetko, aj za láskavý prístup a milý úsmev. Rada som vás spoznala. Želám vám veľa síl a elánu, aby ste pomáhali ďalším uboleným ľuďom.
 
Tibor D.
******************************************
 
Absolvovala som 10 stretnutí s pani Reindlovou v jej 4 Life Studiu. Cvičenie mi pomáha na bolesti krčnej chrbtice, tŕpnutie rúk. Stretnutia s ňou boli príjemné a užitočné. Často sme sa zasmiali – keď som mala pocit, že som nemotorná v niektorých cvikoch. Pani Reindlová je milé, trpezlivé a empatické žieňa, ktoré sa snaží urobiť zostavu každému podľa jeho potrieb.☺️ Odporúčam každému, kto potrebuje pomoc!
Zuzana K.
******************************************
 
Po tom, ako som sa dostala do nemocnice na neurologické oddelenie kvôli vysunutej platničke 11 mm, ktorá tlačila na miechu a tam mi nepomohli infúzie ani injekcie, dokonca som užívala opioidy kvôli obrovskej bolesti, mi môj neurológ odporučil pani Reindlovú a SM systém. Hneď som si dohodla termín a začala poctivo pravidelne cvičiť. Po cca mesiaci som bola už bez všetkých liekov, vrátane liekov od bolesti, postupne som všetko vysadila… Po 6 mesiacoch som bola na kontrolnom MRI a výsledky boli naozaj prekvapujúce, neurológ mi povedal, že takéto zlepšenie, za tak krátky čas ešte nezažil… platnička sa vrátila o 7 mm, netlačí miechu, len sa dotýka nervových koreňov. Z nemocnice som skoro neprišla domov po svojich, išla som cez obrovskú bolesť. Teraz už fungujem ako predtým, len si dávam väčší pozor. Nikdy by ma nenapadlo, že v mojom veku (ani nie 30 rokov) by som mohla mať takéto problémy s chrbticou. Pani Reindlová je skvelá odborníčka, veľmi milá, chápavá. Vždy ma vypočula, poradila a psychicky podporila ❤ patrí jej preto veľké ĎAKUJEM a odporúčam všetkými desiatimi.
Erika Š.
******************************************
 
Veľmi milá precvičovateľka, ktorá zrozumiteľne a odborne vedie cvičenie. Výsledky, čo sa týka hlavne bolesti a uvoľnenia chrbtice a svalov je cítiť takmer hneď pri dôkladnom pravidelnom cvičení. Príjemné prostredie a profesionálne vystupovanie mi zlepšilo fyzickú kondičku aj psychohygienu. Všetkým vrelo odporúčam Tatianu a 4 life studio.
Marcela V.
******************************************
 
Po dlhodobých problémoch s krčnou chrbticou a neúspešnom liečení infúziami a liekmi, som bola poslaná lekárkou do Nitry na Neurochirurgiu, kde mi už navrhovali operáciu. Od mája tohto roku, som začala cvičiť v SM systém u pani Reidlovej, ktorá mi značne pomohla. Je veľmi milá, ústretová a ľudská. Ukázala mi cviky, ktoré mi pomohli zlepšiť môj zdravotný stav, nakoľko pri augustovej kontrole, bola operácia posunutá.
Určite odporúčam ďalším ľuďom.
Jana S.
******************************************
 
Problém s vysunutou medzistavcovou platničkou. Po absolvovaní tréningového programu v štúdiu For life úplne odstránenie bolesti. Časová flexibilita, program ušitý na mieru klienta. Odporúčam každému, kto má problém s chrbticou.
Ondrej L.
******************************************
 
Mala som dlhodobo problémy s chrbticou, avšak nebrala som to vážne, až kým sa nedostavili bolesti. Hľadala som preto vhodné cvičenie pre moju chrbticu. Práve v tom čase som zažila autonehodu a doktorka mi po vyšetrení odporučila SM systém. Následne som si telefonicky objednala prvé stretnutie, kde som sa dozvedela, ako cvičenie prebieha. To sme hneď názorne a prakticky vyskúšali. Som veľmi spokojná s komunikáciou a celkovým prístupom, ako aj s rešpektovaním môjho časového harmonogramu pri plánovaní ďalších termínov stretnutí. Zistila som, že SM systém mi vyhovuje a prakticky pomáha. Výhodou tohoto systému je, že po konzultácii ho viete cvičiť aj doma. Priamo na tomto mieste si môžete zakúpiť elastické lanko potrebné pre cvičenie, prípadne iné pomôcky.
Už po niekoľkých stretnutiach som pociťovala úľavu od bolestí, začala som si uvedomovať pevnejšie a stabilnejšie držanie tela. Na cvičenie sa rada vraciam, pretože sa tu stretávam s ľudským prístupom a správnym individuálnym usmernením.
Miriam K.

 

„Zúčastnila som sa na vzťahových konštaláciách, bol to pre mňa veľmi silný emotívny zážitok, odporúčam každému, kto sa potrebuje pozrieť na svoje problémy z iného pohľadu, kto stojí na rázcestí a nevie sa rozhodnúť ako ďalej. Tánička je veľmi empatická a vedie tieto sedenia veľmi citlivo, mne to pomohlo, že som získala iný pohľad na svoje problémy, mnohé veci som si uvedomila kam sa v živote posúnúť a čomu sa vyvarovať. Ďakujem Táni.“

Veronika Ch.

Ak máte záujem o viac informácií o mojich službách alebo sa chcete objednať, kontaktujte ma